Hakkımızda

ATC Reklam ve Görüntüleme…

2010 yılında Kurulan Kuruluşumuz bir çok reklam ve projeleri ile siz değerli Ziyaretçilerine üstün kalite görüntü ve Tanıtım hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Referanslarımız Youtube Kanalları için PR Çalışmalarında bulunduk.
Bunlardan bir kaç örnek verebiliriz.

Çiğköfte sektöründe internet fenomeni yaparak bir çok Tv kanalında haber programlarına çıkarttığımız Çiğköfte Ali Usta kanalı ile 8.488.212 görüntüleme elde ederek sektöründe lider yaptık.

Bir çok Youtuber arkadaşımıza örnek olucak CenGo Life Kanalı ile sektörde ki youtuber’lerin sadece 14/20 yaş arasında olmayacağını kanıtlayarak 4.012.566 izlenme oranını yakalayarak youtuber’lık yapıcak 35/55 yaş aralığa ilham olmasını sağladık.

PR çalışmalarımızın devamında,CCN TÜRK,CNN,KANAL D,SHOW TV,TV8 ve bir çok yöresel kanala genç girişimler (Yayıncı Proje) teklifinde bulunulmak üzere Projemizi başlatmış bulunmaktayız.

Dış yapımcı (Amatör çekimlerimiz) devamında sunulacak teklif için şu anda buscannel program yapımcılığı için otogar çekimlerimize hız vermiş durumdayız.Kullanıcılarımızdan elde ettiğimiz destek sayesinde otobüs ve firmaları hakkında bilgiler ile dolu program teklifimizin ön aşaması olarak http://www.buscannel.com sitesi üzerinden projemizi başlatmış durumdayız.

Otobüs Firma sektörü ve yapılan haksız rekabeti (Uçak sektörüne verilen destek) aynı şekilde de Otobüs firmalarına sağlanmasını amaçlayan programımız sizlerden gelecek olan desteği beklemektedir.

Saygılarımızla
Proje Sorumlusu
Cenk ÇİNKİLİÇ